GüzellikModa

Nem Aşısı İle Cildiniz Işıldasın!

Yaz mevsimiyle birlikte doğada olduğu gibi cildimizde de bir değişim yaşanıyor. Güneşin daha dik bir açıyla aktif yaşamı etkisi altına aldığı bugünlerde, cildimizde matlığa, ince kırışıklıklara, gözaltlarında çökmelere kadar varan sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Nem aşılarının cildimize ihtiyacı olan nemi ve esnekliği geri kazandırarak, yeniden pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olmamızı sağlar. Doğal nem oranını kaybeden ciltlerde zamanla hacim kaybı ile kırışıklık sorunları baş göstermeye başlıyor. Bu dönemde yapılan nem aşısı uygulamasıyla, cilt kaybettiği su ihtiyacını yeniden karşılıyor. Böylece oluşabilecek kuruluk ve ince kırışıklıkların önüne geçilebiliyor. Sonuç olarak yeniden ışıl ışıl bir cilde kavuşmak mümkün hale geliyor.

Sadece 20 dakikada ciltte bebeksi dokunuş!

Nem dolgusu ya da nem aşısı olarak tanımlanan yöntemin, ameliyatsız bir estetik uygulamasıdır. Sadece 20 dakika süren bu yöntemle cilde bebeksi bir etki yaratılabilirsiniz. Uygulamanın sonuçları tek seansta hızlı bir şekilde alınabiliyor. Ciltteki değişim, uygulama yapıldıktan 1 ay sonrasına kadar devam ediyor. Kalıcılığı ise cilt tipine göre değişiklik gösteriyor. Ciltte yarattığı etki, ortalama bir yıl boyunca, yeni bir işlem yapmaya gerek kalmadan devam ediyor.

Cildiniz canlılık kazanarak doğal rengine kavuşsun!

Nem aşısı hızlı çözüm ve uzun vadeli etkileri ile cildin sağlığını ve canlılığını garantiliyor. Bu yöntemle, özellikle aşırı su kaybı yaşayarak kendi nemini kaybeden cilt dokusunun doğal nemlendirme işlevi, yeniden harekete geçiriliyor. Bu yöntemin cildi yumuşatma ve kaşıntılı gerginlik hissini azaltıcı etkisiyle, cilt yeniden canlılık kazanarak doğal rengine kavuşuyor.

Ona ipeksi bir pürüzsüzlük kazandırın!

Nem aşısı, Hyalüronik asit ve trigliseritler içeren özel içeriği ile cildin nem kaybını önlemek için gerekli olan bariyer sistemini onarıyor. Cilde ipeksi bir pürüzsüzlük sunuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün