Moda

Doğru sütyen kullanımı

Sütyen bir kadının gardırobunun en önemli unsurudur. Kadınların her gün giydikleri bu iç çamaşırı en doğru şekilde nasıl kullanılır? İşte size birkaç ipucu.
Doğru sütyen kullanımı

Mükemmel görünmesinin sırrı 

Göğüslerinizi push up sütyenler olmadan da doğru ve mükemmel gösterebilirsiniz. Silikon dolguları göğüslerinizin altından ve yanlarından çapraz şekilde takın. Bu tekniği dışarı çıktığınızda veya fotoğraf çekimleri için de tercih edebilirsiniz.

Doğru sütyen kullanımı

Straplez elbise için doğru sütyen

Straplez elbiseler için doğru sütyeni bulamadıysanız üzülmeyin. Mevcut çamaşırınızın askılarını kesip elbisenizin göğüs kısmına dikebilirsiniz.

Doğru sütyen kullanımı

Kayışları doğru ayarlayın

En doğru kayış ölçüsü, omzunuzdaki askının altına iki parmağınızı sığdırabildiğiniz ölçüdür. Şimdi kayışlarınızı rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Doğru sütyen kullanımı

Göğüsleriniz dik görünsün

Göğüslerinizin daha dik gözükmesini istiyorsanız çözümü çok kolay. Sütyeninizi arkadan çapraz şekilde bağlarsanız daha dik bir görüntü elde edebilirsiniz.

Doğru sütyen kullanımı

Dantel sütyenle de dolgun durabilir

Dantel sütyenler görüntü olarak şık ve zariftir. Ancak yeterince hacim vermez ve dolgun göstermez. Bunun için de yapmanız gereken mayolarınızdaki sütyen ek parçalarını dantel sütyenlerinizin içine yerleştirebilirsiniz.

Doğru sütyen kullanımı

Gömleğin arasından görünen görüntüyü yok edebiliriz

Özellikle büyük göğüslü kadınların karşılaştığı bir sorun. Gömleğinin düğme aralarından gözüken bu görüntüden kurtulmak için çift taraflı yapışkanlı bantları kullanabilirsiniz. Bantları düğmeler arasındaki gömlek kenarlarına yapıştırın.

Doğru sütyen kullanımı

Sütyenleri saklamanın pratik yolu

Sütyenlerinizi saklamanın en pratik yolu askı kullanmaktır. Bu şekilde hem şekillerini kaybetmezler hem de istediğinizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Doğru sütyen kullanımı

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün