Moda

2019 Mayo ve Bikini Modelleri

Yaz aylarına adım atmamıza çok kısa bir süre kaldı. Kışı geride bıraktığımız şu dönemde kadınların mayo ve bikini arayışı da devam ediyor. 2019 yılının trend mayo ve bikini modellerine bakıldığında nostaljinin zirve yaptığı ve eskiye yönelik çalışmaların bu yıl bir kez daha ön plana çıktığını görebiliyoruz. Özellikle 50’li yılların trendlerinin bu yıl yeniden modaya dönüştüğünü ve kadınların ilgisinin de yoğun olduğunu söylemek mümkündür.

Asalet, Nostalji ve Seksapalite Bir Arada…

Siyah rengin asaleti ve seksapalitesi yeni dönem mayo ve bikini modellerinde de yanınızda yer almaya devam ediyor. Tasarım harikası bu ürünler ile birlikte sizler de yaz aylarına harika bir giriş yapacak ve beklentilerinize daha etkileyici bir şekilde yanıt alabileceksiniz. Siyahtan vazgeçmem diyenler için kusursuz örnekler mevcut ve hem mayolarda hem de bikinilerde bu detayı kusursuz bir şekilde görebiliyoruz.

Romantizmi Tercih Edenler için 50’ler…

Bikini modellerinde olmasa da mayo modellerinde 50’lerin ışığını ve tarzını kusursuz bir şekilde yansıtan alternatifler mevcut. Özellikle fırfır detayı ile daha sevimli bir görüntü elde etmek mümkündür. Markaların bu konuda kusursuz çalışmalara imza attıklarını görebiliyoruz ve fırfırlı modellerde renk seçenekleri de sayıca fazla. Seksapaliteden biraz olsun uzaklaşmak ve daha şirin bir mayo ile yaz aylarına adım atmak isterseniz eğer sizler de bu alternatifi tercih edebilirsiniz.

2019 Mayo ve Bikini Modelleri

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün