Magazin

Seneye Nikâh Masasına Oturacağız

‘Çoban Yıldızı’ dizisinde ‘Seyit’ karakterini canlandıran Şükrü Özyıldız’ı, stilist nişanlısı Rabia Yaman bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Set için yeniden Kapadokya’ya giden oyuncuya, önceki akşam Rabia Yaman da eşlik etti. Şükrü Özyıldız, setteyken sıkılan stilist, Instagram’dan canlı yayın yaparak hayranlarının sorularını yanıtladı.

Rabia Yaman, kendisine en çok yöneltilen, “Hiç estetiğiniz var mı?” sorusuna, “Estetiğim yok, doğalım” yanıtını verdi.

Stilist, bu yaz evleneceklerine dair gelen yorumlara ise, “Bu sene değil. 2018 yılının yaz aylarında düğün olacak. Tam tarih belli değil” diyerek açıklık getirdi.

“Tatile birlikte mi gideceksiniz?” sorusuna ise Rabia Yaman, “Tabii ki. Bundan sonra ayrı tatil olmaz. Üç gün Fransa’ya gidip oradan kara yoluyla Amsterdam’a geçeceğiz” dedi.

Tanışma hikâyelerini soranlara Rabia Yaman, “Aslında beş yıldır tanışıyoruz. Ama son bir senedir sevgiliyiz. Şükrü’ye çok âşığım. İlişkimizi göz önünde değil, kendi içimizde yaşıyoruz” yanıtını verdi.

Şükrü Özyıldız’ın yaşamında huzura önem verdiğini belirten stilist, tanınır olmasıyla ilgili, “Öyle bir kafada değilim” şeklinde konuştu.

Kaynak: Posta

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün