Kadın

Nasıl seksi olunur kırmızının gücüne inanın!

Nasıl seksi olunur? Bütün kadınlar daha seksi görünmek ister.Bunun belli başlı tüyolarını öğrenmek istermisiniz? İşte daha seksi görünmek için 8 tüyo!

DAR SATEN BİR ELBİSEYE HAYIR DEMEYİN!

Bu ilk etapta göze çarpacak bir detay değildir ama dikkatle incelendiğinde ne kadar önemli olduğu fark edilir. Genellikle deri kıyafetler seksi olarak nitelendirilir fakat dar bir saten elbise çok daha davetkardır ve insan da dokunma hissi uyandırır.

moda8-L98f.jpg

Seksi görünmeyi bütün kadınlar sever. Peki seksi görünmenin yollarını biliyor musunuz? Giydiğiniz kıyafetler sizi seksi göstermeye yardımcı olacaktır. Ama bu yeterli değildir. Duruş,bakış, özgüven de bu hususta önem taşımaktadır. Seksi olmanın öncelikli şartı kişinin kendini seksi hissetmesidir. Peki nasıl seksi olunur? Kişinin kendini seksi hissetmesi için nelere dikkat etmesi gerekir. Bu sorunun yanıtını szler için öğrendik. İşte daha seksi olmanın 8 yolu!

kirmiziiiii-kaMl.jpg

VÜCUT HATLARINIZI BELLİ EDİN

Seksi olmanın ilk adımı kıyafetlerden geçiyor. Vücudunuzu saran ve hatlarınızı belli eden kıyafetler, her zaman için sizi daha seksi göstermeye yarayacaktır. Erkelerin çoğu salaş ve bol kıyafetler beğenmiyor ve bu kıyafetleri yeteri kadar seksi bulmuyor. Bol bir pantolon giyiyorsanız üzerine dar bir bluz giymenizi tavsiye ediyoruz. Ya da tam tersi. Vücut hatlarınızı saklamayın, ortaya çıkarın. Bu dişiliğinizi göstermenizi sağlayacaktır.

moda1-Zpse.jpg

İÇ ÇAMAŞIRI SEÇİMİNE DİKKAT!

İç çamaşırı seçimi bu noktada önem taşıyor. İç çamaşırının yanlış seçilmesi kıyafeti de kötü göstermektedir. Mümkün olduğunca dikişsiz ya da hiç yokmuş gibi görünen çamaşırlar tercih etmeye çalışın. Kimse görmese bile içinize giydiğiniz kırmızı dantelli bir iç çamaşırı kendinizi çok başka hissetmenizi sağlayacaktır.

moda2-gh8A.jpg

KIRMIZININ GÜCÜNE İNAN!

Kırmızı ruj, seksi görünmek için yıllardır bilinen en önemli kurallardan biridir. Eğer siz kırmızı tonlarında ruj kullanmak istemiyorsanız kanatlı bir eyeliner sürerek de seksiliği yakalayabilirsiniz.

moda3-HTiO.jpg

EGZERSİZ YAPMAYI AKSATMAYIN!

Gün içerisinde yaptığınız egzersizler sizin formda kalmanıza yardımcı olduğu gibi aynı zamanda vücudun endorfin salgılamasına da yardımcı olmaktadır. Salgılan bu hormonla kişi kendini daha iyi ve mutlu hisseder. İyi hissederseniz de göz alıcı görünürsünüz. Bunun yanında fazlalıklardan da kurtulup daha dar kıyafetler içinde oldukça seksi durmanız mümkün.

moda5-ijpH.jpg

DİK DURMAK ÖNEMLİ! 

İyi bir duruş seksiliğin olmazsa olmazlarındandır. Başınızı dik tutun, omuzlarınızı arkaya atın, bu duruş etrafa inanılmaz bir özgüven dalgası yayacaktır.

moda6-sY1j.jpg

HER ZAMAN BAKIMLI OLMAYA ÖZEN GÖSTERİN! 

Bakımlı kadınlar her zaman hayata önde başlarlar. Gerek tırnaklar olsun , gerek kaşlar olsun ya da parlak uzun saçlar olsun yeteri kadar bakım yapıyorsanız, bunlar her zama daha görünmenize yardımcı olur.

moda7-JDXf.jpg

ÖZGÜVEN SEKSİ GÖRÜNMENİN İLK ANAHTARI!

Aslında bakıldığında seksi görünmenin ilk anahtarı özgüven sahibi olmaktan geçiyor. Seksi olmak için kişinin önce kendini seksi hissetmesi gerekiyor. Kendinize güvenin, gülümseyin ve hiçbir şeyin moralinizi bozmasına izin vermeyin.

moda8-Ys7K.jpg

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün