Güzellik

Tüm Yüz ve Boyunda Etkili Ultherapy ile 30 Dakikada Gençlik!

Cildin 5 mm altına ısı veren; noktasal hasarlar vererek kolajen kısalması ve hücresel yenilenme sağlayan bir sistem. Deriye hiç zarar vermeden yüzde ve boyunda “içeriden” küçülme sağlıyor. Böylece elastikiyetini kaybetmeye ve sarkmaya başlamış yüz ve boyun ile düşük kaşlar ameliyata ihtiyaç duyulmaksızın gerdirilebiliyor. Tüm yüz ve boyunda bütünsel bir etki sağlayan Ultherapy ile yüz ovali ameliyatsız olarak toparlanabiliyor.

FDA onaylı marka, cilt gençleştirme uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunuluyor; ameliyatsız, enjeksiyonsuz, acısız, ağrısız şekilde gevşeyen deriyi sıkılaştırıyor. En büyük özelliği bu işlem sırasında ultrason teknolojisinden yararlanması ve işlem yapılan dokuların görüntülenebilmesini sağlaması. Bu da uygulama sırasında hekime doğru yere, planlı şekilde ulaşma olanağı veriyor.

DAHA SIKI BİR CİLT, DAHA GENÇ BİR GÖRÜNÜM

Sistemde kullanılan Deep See adı verilen teknolojide “odaklanmış ultrason” ile cildin alt tabakalarında sıcak büzüşme noktaları yaratılıyor. Bu sayede bir kısım sıkılaşma ve toparlama etkisi uygulamada hemen kendisini gösterebiliyor; daha sonra da cilt kendi onarım sürecini oluşturarak yeni kolajen üretimine başlıyor ve kalınlaşıyor. Beklenen ideal görünüme 1 ila 3 ay sonra belirgin sıkılaşma etkisi ile ulaşıyor.

Aynı zamanda kol, diz kapağı, göğüs ve karın gibi vücut bölgeleri için de kullanılıyor.

30 dakika süren uygulamanın ardından kişiler günlük aktivitelerine hemen dönebiliyor. Ciltte herhangi bir kızarıklık ya da hassasiyet görülmüyor.

Tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç 1,5 yıl kadar korunabiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün