Güzellik

Özge Ulusoy’dan Güzellik Sırları

Modelliği ne kadar sürdüreceğini de anlatan Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı ile devam eden ilişkisi ve evlilik planları hakkında merak edilen sorulara cevap verdi.

Güzel model Özge Ulusoy, Braun Silk-expert IPL, Braun Silk-épil 9 Serisi ve derinlemesine temizlik sağlayan yüz fırçası ve epilatörü Braun Face ürünlerinin Arçelik Caddebostan Mağazası’ndaki tanıtımını yaptı. Güzelliğine önem veren kadınlara her daim ipeksi ve pürüzsüz bir cilt elde etmenin güvenilir ve neredeyse acısız yolunu anlatan Ulusoy, kendi güzellik tüyolarını paylaştı.

Kadınlar Günü’nü en içten dilekleri ile kutladığını söyleyen Özge Ulusoy, ürünlerin tanıtıldığı etkinlikte güzellik sırları ile ilgili bilgiler verdi. Ulusoy: “Ben de her kadın gibi güzelliğime ve bakımıma çok düşkünüm ve bunun için gerekli özeni gösteriyorum. Yoğun iş tempom içinde pratik olmak benim için önemli. Bence göz alıcı görünmenin birinci kuralı pürüzsüz bir ciltten geçiyor, özellikle bacaklarımın ve yüzümün mükemmel görünmesi için en doğru ürünleri kullanmayı tercih ediyorum. Benim gibi hem pratik hem de güzelliğine önem veren kadınlar için tasarlanan Braun ürünlerini güzelliğinden ödün vermek istemeyen tüm kadınlara tavsiye ediyorum. Kadınlar,  yüz bakımlarını yaparken, pürüzsüz bir cilt için epilatör ve güzellik setlerini kullanabilir ve epilasyon cihazıyla birlikte güzellik rutinlerini zenginleştirebilirler.” dedi.

Muhabirlerin “Modellik ne kadar sürecek?” sorusuna Özge Ulusoy “Tasarımcılar ve markalar beni tercih ettiği sürece devam edecek. Naomi Campbell bile hala podyuma çıkıyor. Kendisi büyüğümüz biliyorsunuz. Çağla Şikel var mesela. Şahane bir podyumu var hala. Kendime iyi baktıkça, sağlığıma dikkat ettikçe devam edeceğim” yanıtını verdi.

Muhabirlerin “14 Şubat’ı sevgiliniz Hacı Sabancı’yla nasıl geçirdiniz? 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için planınız var mı?” sorusuna Özge Ulusoy “14 Şubat’ta bir şey yapmadık. Bana sadece güzel bir çiçek yolladı, o kadar. İşlerimiz yoğundu” yanıtını verdi.

Muhabirlerin “Romantik misinizdir? Sevgilinize hediye alır mısınız ve pahalı hediyeleri kabul eder misiniz?” sorularına Özge Ulusoy “Hediyeler alım tabii ki. Ama romantik değilim. Herkes imkanı dahilinde hediye alır. Ben en son sevgilime tablo hediye ettim. Modern sanatla çok ilgilendiği için kendisine o tip hediyeler alıyorum” yanıtını verdi.

Muhabirlerin son olarak “Evlilik planınız var mı? “sorusuna ise Özge Ulusoy “Öyle bir planımız yok. Olursa sizlerle paylaşırız” yanıtını verdi.

Yayın tarihi: 09.03.2017

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün