Güzellik

Dekolte makyajının incelikleri

Dekolte bölgesine makyaj nasıl yapılmalıdır? Dekolte bölgesine makyaj yapmak istiyorsanız dekolte makyajının inceliklerini mutlaka okumalısınız.

Yaz aylarında açık giysiler giyerken yüzünüzde uyguladığınız fondötenin dekolte bölgeniz ile uyumlu olmasını sağlamak için benzer uygulamaları bu bölgede uygulamak daha hoş ve bütünleşmiş bir görüntü ortaya çıkmasını sağlayacaktır. İsterseniz kemiklerinizi belirginleştirerek daha ince bir görünüm yaratabilirsiniz. Kullanacağınız doğru bronzer ile daha bronz bir görünümde yakalayabilirsiniz.

Bronz ve Aydınlatıcı Bir Pudrayla Yapabileceğiniz 5 Makyaj Hilesi için Tıklayın!

dekolte makyajı

dekolte makyajı

Dekolte Makyajının İncelikleri

Dekolte bölgenize kullanacağınız ürünler yüzünüze uyguladığınız ürünler ile aynı olmalıdır. Dekolte bölgenizde yağlanma varsa duş sırasında cildinizi mutlaka keseleyin. Yüzünüz ile renk farkı oluşmaması açısından uyguladığınız güneş kremlerini bu bölgede de uygulamalısınız. Dekolte bölgenizde kemikleri belirginleştirmek istiyorsanız kemik üstlerine koyu renkli bir bronzer uygulayabilirsiniz. Böylece kontür yapmış olursunuz. Eğer kolları ve sırtı açık olan bir elbiseniz varsa renk bütünlüğü açısından kullandığınız fırça yada süngeri işlem bittikten sonra kollarınızda hafifçe gezdirerek bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Eğer dekolte bölgenizde sivilce gibi problemler varsa kullandığınız fırçaları yüzünüzde uygulamayın. Tek fırçanız varsa yıkamadan yüzünüzde kullanmayın. Dekolte bölgenizde göğüslerinizi daha bütük göstermek istiyorsanız göğüs üstlerine biraz bronzer uygulayıp güzelce dağıtın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün