Güzellik

Baharın enerjisini tırnaklarınıza taşıyın

Takvimin marta dönmesi ve baharın gelişiyle birlikte, doğanın canlılığı tırnaklara taşınıyor. Stil sahibi kadınlar için tırnaklarda bahar trendi; Kim Kardashian gibi moda ikonlarının tercih ettiği tırnak piercingi gibi süslemeler ile rengârenk frenchler ve grafik bloklamalar…

Kıyafet modası gibi tırnak modası da mevsimlere göre değişiklik gösteriyor. Mart ayının gelmesiyle birlikte doğanın enerjisi tırnaklara taşınıyor. Bahar modası hakkında ipuçları veren Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan, ünlü moda ikonlarının kullandığı tırnak piercingi gibi süslemelerin ve moda haftalarında kullanılan rengarenk frenchler ve bloklamaların trend olduğunu belirtti.

tırnak piercingi

Kim Kardashian yaptıysa bir bildiği vardır

Bahar aylarında tırnak tasarımlarının ünlü moda ikonlarından ilham aldığına vurgu yapan Doğan, “Moda ikonlarının yaptıkları o sezonun trendlerinde çok belirleyici oluyor. Özellikle Kardashian ailesinin yaptığı her şey trend oluyor. Kim Kardashian, Snapchat’te paylaştığı tırnak piercingli fotoğrafı ile oldukça ilgi çekti. Kim Kardashian yaptıysa vardır bir bildiği. Tırnak piercingini kullanmak çok zor olsa da, bahar aylarında sık sık karşımıza çıkan bir trend olacağı kesin” dedi.

renkli french

Yenilikçi french ve grafik blok

Türk kadınlarının trendlerden bağımsız en çok tercih ettiği ‘french’ tırnakların baharda da rengarenk versiyonlarıyla karşımıza çıktığını söyleyen Emsal Doğan, “Türk kadınlarının en çok kullandığı uygulamalardan biri olan french baharda yenilikçi uygulamaları ile karşımıza çıkacak. Moda haftalarında modacıların sık sık kullandığı tırnak diplerine doğru dağınık halkalar, yarım ay şeklinde asimetrik, grafik renk bloklamalar da çok moda” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün