Güzellik

10 dakikada yapacağınız muhteşem saç modelleri

Eğer uzun saçlarınız varsa şanslısınız. Saç stilinizi değiştirerek anında stilinizi değiştirebilirsiniz. Üstelik bunun için uzun vakitlere de ihtiyacınız yok. İşte 10 dakika içerisinde yapabileceğiniz ve sizi sıradanlıktan kurtaracak saç stilleri.

Saçlarınızın iki yanından birer tutam alarak kıvırın ve arkada gevşek olarak tutturun. Tutturduğunuz yerden bir tutam saç alın ve gevşek bir şekilde örün. İlk yaptığınız burgunun üzerine yuvarlayıp birleştirin . Artık romantik bir topuzunuz var.

Saçlarınızı yarım bir şekilde toplayıp, gevşek bir kuyruk yapın. Kuyruğunuzun ortasında bir delik oluşturup, saçlarınızın uçlarını içinden geçirin ve sıkın. Aynı işlemi ikinci kez yapın ve sabitleyin.

Saçınızın üst kısmından saçlarını alın ve arkada gevşek bir topuz yapın. Biraz altından bir tutam daha saç alarak ikinci bir topuz oluşturun.

Saçlarınızı ortadan ikiye ayırın ve İki at kuyruğu yapın. Her bir kuyruğu iki parçaya bölüp halat gibi birbirine kıvırın. Oluşan halatları birbirlerinin içerisinden çapraz bir şekilde düğümleyin.

Saçınızın her iki yanından küçük bir tutam olarak örgüler yapın ve saçınızı at kuyruğu olarak toplayın. Ardından basit bir topuz yaparak tutturun.

Başınıza bir saç bandı takın. Saçlarınızın yanlarından birer parça bırakarak, geri kalan saçları bu bandın altına sarın ve bir topuz oluşturun. Yanlarda bıraktığınız saçları da büzerek topuzun üzerine sarın.

Saçlarınızın yanlarından birer tutam ayırarak, geri kalanını at kuyruğu olarak toplayın. Yanlardaki saçları örün ve at kuyruğunuzun üzerinde tutturun. Kuyruğunuzu 3 boğum halinde bağlayın ve saçınızı elinizle gevşetin.

Bir saç bandı takın ve saçlarınızın yanlarını bu saç bandına dolayın. Daha sonra arkadan alacağınız bir tutam saçla, tam ortaya fiyonk yapın ve tutturun.

Saçınızı yarım bir at kuyruğu yapın. Bir topuz tokası takın ve saçlarınızı etrafına dolayın. Arta kalan saçınızı örgü yaparak topuzun etrafına dolayın ve tutturun.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün