Aşk

Vanilya seks nedir? Cinsellik hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir?

Partnerinizle belirli bir zamandan sonra cinsel hayatınız sıradanlaşmaya başladıysa vanilya seks etkisi altına girmiş olabilirsiniz. Peki nedir vanilya seks?

Partnerinizle cinsel hayatınıza heyecan getirmenin bir diğer etkili yolu ise seks oyuncaklarıdır! Cinselliğinize renk katmak için seks oyuncakları kullanabilirsiniz.

1513174955-kOwu.23

Bir ilişkiyi ayakta tutan nedenler arasında seks yerini almaktadır. Fakat partnerinizle aranızdaki cinselliğin artık standartlaşıp bir klişeye doğru yol aldığını düşünüyorsanız ‘Vanilya seks’in etkisi altına girmiş olabilirsiniz. Vanilya seks; ekstra heyecan olmayan cinselliktir yani içerisinde fantezi içermeyen, aynı pozisyonda yapılan klasik cinselliktir.

1513174492-Nb3m.15

Artık sizde bu durumu fark edip cinselliğinize haz katmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit ilk olarak partnerinizle beraber duş alın! Cinselliğinizi sadece yatak odasıyla sınırlı tutmayın, partnerinizle beraber duş alın ve duşta küçük yaramazlıklar yapın!

1513173988-UQSU.jpg

Vanilya seks etkisinden kurtulmak istiyor ve farklı bir hava getirmek istiyorsanız ilk olarak yatağınızı değiştirebilirsiniz. Özel alanınızda yapacağınız en ufak bir değişiklik bile cinsel hayatınıza farklı bir hava getirecektir.

1513173989-jE63.jpeg

Yukarıda bahsettiğimiz gibi cinselliğinizi sadece özel alanınız olan yatak odasıyla sınırlı tutmayın! Evinizin diğer odalarında da seks yapmanın keyfine varmalısınız. Aynı zamanda seks hakkında kitap okumaktan çekinmeyin unutmamalısınız ki ne kadar çok bilgi o kadar başarılı cinsel hayat demektir!

1513174464-0HKi.jpg

Partnerinizle beraber cinsel içerikli film izlemekten çekinmeyin cinselliği hatırlatmanın en iyi yolu hatırlamaktır, partnerinize isteğinizi erotik filmler izleterek küçük hatırlatmalar yapabilirsiniz.

1513173989-itzo.jpg

Temassal etkileşim çok önemlidir! Partnerinizle sürekli olarak birbirinize masaj yaparak gevşeyin. Böylelikle partnerinize cinsel uyarılar da verebilirsiniz.

1513174464-kRPy.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün