Aşk

Sevgiliyle yapılacak aktiviteler nelerdir bu öneriler hem ucuz hem eğlenceli!

Sevgiliyle yapılacak aktiviteler nelerdir? Sevgiliyle yapılacak eğlenceli şeyler nelerdir? İşte beraber yapacağınız hem ucuz hem de eğlenceli aktiviteler!

BERABER BİR HOBİ EDİNİN 

Ortak zevklerinize uygun olarak bir kursa katılmayı düşünebilirsiniz. Ya da internetten verilen eğitimlerle yeni şeyler öğrenmeyi deneyebilirsiniz.  Doğa sporlarına karşı ilginiz varsa, dağcılıkla uğraşmayı deneyebilirsiniz. Bu öneri hem ilişkinizin sağlamlaşmasını hem de ileride gülümseyerek hatırlayacağınız güzel hatıralar oluşturmanızı sağlayacaktır.

sevgili-15-LZeS.jpg

İlişkimiz başlarda çok güzeldi fakat sonra sıkılmaya başladık. ”Beraber yapacak birşey bulamıyoruz” diyorsanız bu haber tam size göre! Yapacağınız hem ucuz hem de eğlenceli aktiviteleri sizler için hazırladık.

BERABER YILDIZLARI SEYREDEBİLİRSİNİZ

Mesela yanınıza içecek bir şeyler alarak yıldızların altında saatlerce keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Şehrin en güzel noktasından birine kurulup, pırıltılı göğün altında romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. .

sevgili-2-q9g9.png

SU TABANCASI ALABİLİRSİNİZ

Şaka yapmıyoruz. İster uzun süreli bir likişkiniz olsun.İster çiçeği burnunda bir çift! Sevgilinizle ucuz ve eğlenceli vakit geçirmek sizinde hakkınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey birer su tabancası almak ve dışarı çıkıp şehir parklarının birinde su savaşı yapmak. Belki ilk duyduğunuzda size bu fikir saçma gelebilir ama emin olun ki çok eğleneceksiniz ve bir daha su tabancanızı elinizden düşürmeyeceksiniz.

sevgili-3-Wkzk.jpg

İNTERNETTE SÖRF YAPABİLİRSİNİZ

Sevgilinizle yapacak hiçbir şey bulamadığınızda, evde ya da güzel bir havada çimenlerin üzerinde oturup komik videolar izleyebilirsiniz. İnternette sörf yapıp, sevdiğiniz bir komedyenin gösterilerini izleyebilirsiniz. Ya da bir belgesel açıp seyredebilirsiniz. Ne izlerseniz izleyin bu sizi birbirinize yakınlaştıracak ve keyifli bir zaman geçirmenzi sağlayacaktır. Hem de hiç para harcamadan!

sevgili-4-oiTG.jpg

BERABER PİKNİK YAPABİLİRSİNİZ

Sevgilinizle güzel bir yaz akşamı, hazırladığınız pratik yiyeceklerle sevdiğiniz bir parka gidin. Ya da deniz kenarına inin. Çok para harcamadan yapabileceğiniz aktiviteler arasında yer alan bu fikir sayesinde harika bir gün geçireceksiniz.Gününüzü daha eğlenceli hale getirmek için yanınıza top, tavla, bulmaca ya da sevdiğiniz masa oyunlarından alabilirsiniz. Sizce de kulağa gayet hoş gelmiyor mu?

sevgili-5-YXkK.jpg

BERABER YEMEK YAPABİLİRSİNİZ

Daha önce hiç birlikte yemek yaptınız mı? Eğer yapmadıysanız bu öneriyi kesinlikle düşünmelisiniz. Çift olarak sevdiğiniz, damak tadınıza hitap eden yemeklerden birini hazırlayabilirsiniz. Ama yemeği mutlaka beraber yapın, onun salona gidip tv karşısında geçip oturmasına izin vermeyin. Emin olun, bu pahalı restoranlarda yediğiniz yemeklerden çok daha leziz olacaktır. Çünkü aşkla yapılan her şey güzeldir!

sevgili-7-ny9I.jpg

FİLM GECELERİ YARATABİLİRSİNİZ

Hafta sonu hava çok soğuk ve dışarı çıkmak istemiyorsunuz. Güzel bir film seyrederek haftasonunu keyifli geçirebilirsiniz. Sinamadan  Eğer ikiniz de film izlemeyi seviyorsanız bir değil birden fazla film izleyebilirsiniz. Hatta burada seri filmleri düşünmenizi önerebiliriz. Tabii, henüz izlemediğiniz bir seri kaldıysa!

sevgili-8-R8sl.jpg

BAHARIN KIYMETİNİ BİLMELİSİNİZ

Bahar aşıklar mevsimidir herkes bilir.Bu nedenle içinde bulunduğunuz mevsimin kıymetini bilin bizden söylemesi. Kısacası alışveriş merkezlerinde hapsolduğunuz zamanların acısını çıkartın.Kafede oturup kalabalığın gürültüsü içinde sıkılmaktansa dışarıda keyifle vakit geçirin.

sevgili-9-6XGn.jpg

BERABER ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ

Evet bu da düşünmeniz gereken önerilerden bir tanesi. Tabii, burada hani ucuz aktivitelerden bahsediyorduk diye düşünenler olabilir. Ama bu da ucuz diyebilirim! Çünkü size gidin bilmem kaç bin liraya çanta ya da ayakkabı alın demeyeceğim. Bunu sadece eğlenmek için yapacaksınız. Mesela; kendinize bir limit belirleyin. Diyelim ki bütçeniz 100 lira. Bunu belirledikten sonra ise belirli bir saatte buluşmak üzere ayrılın ve birbiriniz için alışveriş yapmaya başlayın. Onu zevkine uygun olarak giydirmek için uğraşmalısınız. Ayrıca bu sırada sürenizi aşmamaya da özen göstermelisiniz.

sevgili-10-NsRS.jpg

FİLMİN SESİNİ KISIP V TAHMİN YÜRÜTEBİLİRSİNİZ

Gerçekten eğlenceli olabilecek aktivitelerden bir tanesi de bu. Yani bir film seçin. Tabii, konusu hakkında hiçbir fikriniz olmadığı bir film! Sonra filmin sesini tamamen kısarak, konuşulanlar hakkında tahmin yürütün. Mesela; kendinize karakterler seçin. Seslendirmesini yapın. Hatta bu anlarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Çünkü emin olun ki çok komik şeyler çıkacak. Nasıl ama sizce de cazip bir fikir değil mi? B ence kesinlikle denemelisiniz!

sevgili-11-O3fS.jpg

GÜNEŞİN DOĞUŞUNU VE BATIŞINI İZLEYİN

Batışını daha önce de izlemiş olmanız muhtemel. Bu nedenle size kuşluk vaktinde kalkın ve güneşin doğuşunu izleyebileceğiniz güzel bir yere gidebilirsiniz.  Eğer uykunuzdan feragat edebilirsiniz bunu sık sık tekrarlamanızı öneririz.

sevgili-12-fuDl.jpg

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün