Aşk

İlişkilerdeki ilginç bilgiler nelerdir? Aşık olmanın ilginç yönleri nelerdir?

Sevgi, aşk ilişkiler bir insanın hissedebileceği en tatlı duygulardır. Bugün sizler için ilişkilerdeki en ilginç bilgileri derledik.

İnsanların beşte üçü hayatlarında uzun süre beraber oldukları insanların yeni tanıştıkları insanlara oranla bir süredir tanıdıkları insanlara aşık olduklarını biliyor muydunuz. Belki de yakın arkadaşınız ileride hayatınızın aşkı olabilir.

1514032938-8zBb.jpg

Gündüzleri partnerinizle uyandığınız bir günde her gün sevgilisini öpen erkekler öpmeyenlere oranla beş yıl daha fazla yaşadığını biliyor muydunuz?

1514032935-WvQZ.dfd

Feminist kadınlara hep erkek düşmanı düşüncesi çerçevesinde bakıyoruz ama aslında partnerleriyle en romantik ilişkileri feministlerin yaşadığını biliyor muydunuz? Bundan sonra feminist derken iki kere düşünmek gerekiyor.

1514032935-pEBj.ç

Aşık olmanın zihni geliştirdiğini biliyor muydunuz? Artık biliyorsunuz aşık olmaktan korkanlar artık bu duygudan vazgeçsin…

1514032936-myzA.jpg

 Kavuşanda kavuşmayanda bir çok aşık sevgisini şarkılara türkülere döktü peki bilinen en eski aşk şarkısının Dicle ve Fırat Nehrinden çıktığını biliyor muydunuz hemde 4,000 yıl önce.

1514032936-QRwX.jpg

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün