Aşk

Evlenilecek adam nasıl olmalıdır? Evlenilecek kişide olması gereken özellikler nelerdir?

Evlililiğin kolay bir müessese olmadığını hepimiz iyi biliyoruz. İş evliliğe gelmeden önce karşınızdaki kişinin bazı özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

ORTAK HAYALLER VE HEDEFLER

Evlilik bir noktada ortak kararlardan oluşan bir yaşama biçimidir. Evleneceğiniz kişinin sizin kararlarınızla doğru orantılı fikirler ortaya atması veya herhangi bir durumda yaşadığınız tezatlıkta orta yolu bulmanız çok önemlidir. Ortak hayaller ve hedeflerinizin olması hem ilişkinizi canlı tutar hemde birbirinize olan bağlılığınızı hatırlatmada iyi bir unsur olmaktadır.

1517405199-AkNa.24

PARTNERİNİZİ İYİ TANIYIN

Evlenmeden önce partnerinizi çok iyi tanımalısınız. Biliyoruz aşk, sevgi, o anlık mide de uçuşan kelebekler çok güzel bir şey ama ne yazı ki sevdiğiniz ve ileri dönemlerde de hayatınızı devam ettirdiğiniz kişiyi çok iyi tanımalısınız aynı evi paylaşmaya başladıktan sonra üzülmenizi istemeyiz. Tek başına aşk o kişiyle hayata devam etmeyi yetmiyor olabilir.

1517405197-YAcP.17

EVLİLİKTE ZEVKLER VE RENKLER HER ZAMAN TARTIŞILIR

Bir yastıkta bir ömür geçireceğiniz kişide olması gereken en önemli özelliklerden bir tanesi de sizin sevdiğiniz ve yapmaktan hoşlandığınız şeyleri karşınızdaki kişininde sevmesi veya size uyum sağlıyor olması çok önemlidir. Eğerki bu özellikler partnerinizde yoksa bir süre sonra etkinliklerinizde veya planladığınız özel günlerde uyumsuzluklara neden olabilir. Evleneceğiniz kişinin renkleri ve zevkleri sizinkileriyle doğru orantılı olması gerekmektedir.

1517405198-k1cE.17

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE…

Maneviyat bir ilişkinin olmazsa olmaz kuralıdır! İyi gününüzde her insan gibi partnerinizde kuşkusuz olacaktır. Ancak önemli olan kötü günde veya kötü bir dönemde işleri toparlamak her zaman kolay olmayabilir işte bu noktada evleneceğiniz kişinin bu dönemlerde sizi taşıması çok önemlidir. Aynı şekilde bu durum sizin içinde geçerlidir.

1517405198-fFjb.19

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün