Aşk

Daha iyi bir cinsel yaşam için yapılması gerekenler nelerdir?

Daha iyi bir cinsel hayat için çeşitli yöntemler var ancak en kısa sürede etkisini görebileceğiniz ve yapmanız gerkenleri sizler için derledik. Son derece basit ve etkili olan bu önerileri deneyebilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit biraz empati biraz saygı hepsi bu unutmayın cinsel hayatta sizin istemediğiniz hiç bir şey karşı tarafın hoşuna gitmeyebilir bu yüzden bazı davranışlarınıza dikkat etmeyi özellikle çok dikkat etmeniz gerekemektedir.

– Sizin istemediğiniz şeyler partnerinizinde hoşuna gitmeyebilir o yüzden cinsellikle partnerinizin istemediği hiçbir şeyi çocuk gibi ısrar etmeyin bu tarz şeyler partnerinizin sizden soğumasına bile neden olabilir.

– Karşınızdaki kişi aynı zamanda sizin hayatınızdaki en özel kişi bunu unutmayın! Bu yüzden cinsel hayatınızdaki istemediğiniz şeyleri oturup utanıp, sıkılmadan konuşabilmelisiniz. Aksi taktirde karşınızdaki kişi sizin hal ve hareketlerinizden bir anlam çıkartamayabilir. Bu noktada bazı şeyleri konuşmanın zamanı gelmiş olabilir!

– Yeniliklere her zaman açık olun. Partnerinizle aranızdaki heyecanı yitirmek istemezsiniz değil mi? O halde harekete geçin ve ortak paydada buluşup cinsellikte yeni yöntemleri deneyebilirsiniz. Ufak çılgınlıklar partnerinizle size iyi gelebilir.

– Partnerinize dürüst olun! Cinsellikte yaşadığınız anlardan yeteri kadar zevk almıyorsanız bunu taklit yapmak yerine dile getirmelisiniz. Böylelikle partnerinizle aranızdaki ten uyumunu ve anlaşılmayı daha net bir şekilde anlaşılmasını sağlayabilirsiniz.

– Partnerinizle aranızdaki ortak ten uyumunu bulmaya çalışın. İlinizde mutlaka ortak paydada birleştiren nokta mutlaka vardır.

– Partnerinizle cinsel hayatınızda bencil olmayın! Onunda istek ve arzularının olduğu bazı noktalar olabilir buna saygı duymalısınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün