Aşk

Bir kadın nasıl tavlanır işte burçlara göre değişen sözcükler

Bir kadın nasıl tavlanır? Birini tavlamak için neler söylenmelidir? İşte burçlara göre tavlama sözcükleri…

KOÇ BURCU

Koç burçları bilge insanlardan çok hoşlanır. Netliği sever. O yüzden bir koç burcunu tavlamaya çalışıyorsanız, lafı ağzınızda gevelemeyin ve içinizde ne varsa oyunlar yapmadan net bir şekilde söyleyin.

burc-pJ9E.jpg

YENGEÇ BURCU

Yengeç burçları flört edilmesi en zor burçtur. Duygularını belli etmekte zorlandığı için yengeçlere şevkatli davranmalısınız. Yengeçler konuşurken ufak dokunuşlardan çok hoşlanır.

1513919387-8ixe-1-nEaN.jpg

İKİZLER BURCU

Hoşlandığınız kişi ikizler burcu ise işiniz oldukça kolay. İkizler burcu dünyaya iletişim kurmak için gelmiştir. İkizler burcu birinden hoşlanıyorsanız bu nedenle konuşmaktan çekinmeyin. Ancak konuşmaya başladıktan sonra klişelerden uzak durun. Zira klişe cümlelerle onları asla tavlayamazsınız.

1513919387-maz9-gGcp.jpg

ASLAN BURCU

Aslan burçları her ne kadar ilgi odağı olmayı çok sevseler de tavlanmaları o kadar da zor değildir. Aslan burçları güzel oldukları kadar zekidir de. Bu yüzden onları tavlamaya çalıştığınızı hemen anlarlar. O nedenle net olun ve bir aslan burcu karşısında kendinize güveninizi gösterin.

1513919387-xvu8-1-rqmm.jpg

AKREP BURCU

Tavlanması en zor burçtur. Hele ki akrep burcu ile amacınız sadece takılmak ve yatmaksa aman diyoruz. Akrep burçları o kadar zekidir ki tavrınızdan ne istediğinizi hemen anlarlar. Akrep burçları fiziksel temas ve cinsel konulardan konuşmayı severler.

1513919388-5ldq-tWQX.jpg

BAŞAK BURCU

Başak burçları her şeyin mükemmel olmasını ister. Temiz ve titiz görünmeniz son derece önemli. Ayrıca başak burçlarını tavlarken sözcükleri önceden de düşünmelisiniz. Özensiz bir konuşma başak burçlarını etkilemez.

1513919388-26rs-ULrW.jpg

YAY BURCU

Yay burçları gülmeyi çok sever. Eğer bir yay burcunu tavlamak istiyorsanız ve espri yeteneğinize güveniyorsanız işiniz çok kolay. Yay burcu kadını kendisini güldüren erkeklerden çok hoşlanır.

1513919388-dh0v-1-zUv1.jpg

TERAZİ BURCU

Sosyal olmayı seven terazi burçlarının yalnız kalmaları pek kolay değildir.  Oldu da hoşlandığınız kişi bekar, onu sakin bir konuşma yaparak tavlayabilirsiniz.  Unutmadan, teraziler derin sohbetleri severler. Yüzeysel, havadan sudan konulardan uzak durun.

1513919388-eqpu-1-yu0H.jpg

BALIK BURCU

Balık burçları en duygusal burçtur desek yeridir. Bu nedenle romantik bir konuşma balıkların aklını başından alacaktır.

1513919389-pg73-NAJk.jpg

OĞLAK BURCU

Oğlak burçları yalandan nefret eder. Bu nedenle siz siz olun kendinizle ilgili ne varsa dürüst bir şekilde söyleyin. Dürüst bir konuşma onları çok etkileyecektir.

1513919389-rknp-GB5T.jpg

KOVA BURCU

Kova burçları garipliklerden çok hoşlanır. Bir kova burcunu etkilemek istiyorsanız en garip özelliklerinizden ve yeteneklerinizden bahsederek diğer insanlardan farklı olduğunuzu gösterin. Anında etkileneceklerdir.

1513919389-xlst-r6HJ.jpg

BOĞA BURCU

Boğa burçları için güven son derece önemlidir. Birini tavlamak için başta söylediğiniz küçük yalanlardan boğa burçları nefret eder. Boğa burçlarına yaklaşırken romantik sözcükler kurmalısınız. Çünkü boğa burçlarının romantizme zaafları vardır.

burc-WdaI.jpg

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün